Konference "Česká chromatografická škola" patří mezi pravidelná setkání odborníků pracujících v oblasti separačních metod se zaměřením na HPLC/UHPLC a kapilární elektroforézu.

Konferenci pořádá zapsaný spolek Česká chromatografická škola a je organizována jako setkání techniků, pracovníků v laboratořích, studentů, vědců a zástupců firem. Konference je zaměřena zejména prakticky a je vhodná jak pro pracovníky QC laboratoří, tak pro studenty a učitele vysokých škol. Oficiálním jazyky jsou čeština, slovenština a angličtina.

V roce 2019 bude pořádán již 7. ročník této konference. Uskuteční se 12.-15.5. 2019 v Vinařství u Kapličky, které se nachází v katastru obce Zaječí ve Velkopavlovické podoblasti.

Všichni jste srdečně zváni!

Copyright © 2017 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.