On-line registrační formulář

Formulář vyplňte správně (zejména e-mailovou adresu), protože na tuto emailovou adresu Vám přijde registrační e-mail.

Pokud tento email neobdržíte, zkontrolujte si prosím spamový koš.

Po kontrole údajů Vám bude vystaven daňový doklad (faktura), který Vám bude následně doručen e-mailem

Každý účastník se musí registrován jednotlivě, nelze jednou registrací zaregistrovat více účastníků.

Odeslání formuláře je považováno za závaznou přihlášku, proto si před jeho odesláním důkladně prostudujte smluvní podmínky.

Registrační poplatek

Platba

Delegát

4 000 CZK

Student *)

3 400 CZK

*) Pokud se registrujete jako student a budete požadovat slevu, nezapomeňte zaslat potvrzení o studiu na e-mail a uvést Vaše registrační číslo (variabilní symbol uvedený na faktuře). Potvrzení o studiu můžete také předložit při registraci na místě.

Registrační poplatek zahrnuje rovněž občerstvení - bližší informace najdete v sekci ubytování.

Ubytování není zahrnuto v účastnickém poplatku a účastníci (posluchači, přednášející i zástupci komerčních firem) si ubytování hradí sami.

Přednášku nebo poster můžete přihlásit při své registraci. Název přednášky nebo posteru, jména  autorů uveďte do Zprávy pro příjemce.

Ukončení registrace je dne: 8.5. 2019.

Registrace byla ukončena

Copyright © 2019 ceskachromatografickaskola.cz | Všechna práva vyhrazena.