HPLC.cz 2025

On-line registrační formulář

Registrace je pro tento ročník uzavřena.

Před registrací si pozorně přečtěte všechny pokyny uvedené níže.

Formulář vyplňte správně, zejména e-mailovou adresu, kam bude zasláno potvrzení o registraci.

Pokud tento e-mail neobdržíte, zkontrolujte si, prosím, složku s nevyžádanou poštou.

Odeslání formuláře je považováno za závaznou přihlášku, proto si před jeho odesláním důkladně prostudujte smluvní podmínky.

Včasná registrace

do 15. 03. 2023

Pozdní registrace

do 14. 04. 2023

Registrační poplatek

Cena včetně DPH

Účastník

7 300 CZK

8 300 CZK

Student *)

5 500 CZK

6 500 CZK

Registrační poplatek zaplaťte až po obdržení faktury v elektronické formě bankovním převodem. Registrační poplatek můžete zaplatit i na místě hotově nebo kartou.

Registrace účastníků: Každý účastník (Účastník, Student, Hostující přednášející) se musí registrovat jednotlivě. Jednou registrací nelze zaregistrovat více účastníků.

*) Pokud se registrujete jako student a budete požadovat slevu, nezapomeňte zaslat potvrzení o studiu na e-mail a uvést číslo variabilního symbolu. Potvrzení o studiu můžete také předložit při registraci na místě.

Registrace partnerů: Každý člen týmu partnera se musí registrovat samostatně. V rámci poplatku vybere jako druh účasti "Člen partnera". Všichni další účastníci partnera nad rámec smlouvy se registrují jako "Účastník".

Příklad: Partner se chce zúčastnit konference jako Hlavní partner v počtu tří členů týmu. V rámci partnerské smlouvy má nárok na dva účastníky. Registrace proběhne následujícím způsobem: První účastník se registruje pod svým jménem a jako druh účasti vybere "Hlavní partner". Druhý účastník se registruje jak "Člen partnera". Třetí účastník se registruje jako "Účastník".

Registrační poplatek zahrnuje rovněž občerstvení v průběhu konference, tedy přestávky na kávu, obědy v pondělí 15.5. a úterý 16. 5. 2023 a večeři v pondělí 15. 5. 2023. Tyto chody si, prosím, vyberte z nabídky v registračním formuláři. Pokud si z nabídky nevyberete, nechte pole nevyplněné, případně uveďte svá stravovací omezení. V úterý 16. 5. 2023 je naplánován večerní raut formou švédských stolů.

Ubytování je nově také zahrnuto v registračním formuláři a bude účtováno jako další položka dle uvedených cen. Prosíme, vyberte si typ ubytování dle nabídky a do poznámky uveďte svého spolubydlícího.

Aktivní účast ve formě přednášky nebo plakátového sdělení zvolte v rámci registračního formuláře. Název sdělení a jména autorů uveďte do pole „Název prezentace“.

Termíny pro přihlášení prezentace:

přednáška                              19. 03. 2023

plakátová sdělení                  31. 03. 2023

zaslání abstraktů                   14. 04. 2023

Účast na nedělním workshopu na téma Příprava vzorků před analýzou se zaměřením na klinické a biologické materiály, prosíme také zvolte v rámci registračního formuláře.

Registrace je pro tento ročník uzavřena.

Registrace byla ukončena