HPLC.cz 2025

Vážení kolegové, přátelé, přednášející a sponzoři

Vědecká konference "Česká chromatografická škola - HPLC.cz" patří mezi pravidelná setkání odborníků pracujících v oblasti analytické chemie se zaměřením na separační metody, zejména HPLC/UHPLC, SFC a kapilární elektroforézu, ale i další techniky.

Konference je organizována jako setkání techniků, pracovníků v laboratořích, studentů, vědců, akademických pracovníků a zástupců firem a je zaměřena zejména na praktické aplikace.

Hlavním cílem konference je dlouhodobé technické a odborné vzdělávání pracovníků v oboru. Dále si klade za cíl vytvořit prostor pro spolupráci mezi podniky, vysokými školami a výzkumnými pracovišti.

10. ročník odborné konference "Česká chromatografická škola - HPLC.cz 2025" pořádá zapsaný spolek Česká chromatografická škola a Katedra analytické chemie Farmaceutické fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy.

Termín konference: 18. - 21. 5. 2025

Místo konference: Vinařství u Kapličky

Oficiální jednací jazyky: čeština, slovenština a angličtina.

Na konferenci je nutné se registrovat předem.

Všichni jste srdečně zváni!

Generální partner konference:

Pragolab - thermo logo